Rap Op Stap Limburg

011 23 24 95

info@rapopstap.be

Themavakanties en reispakketten

011 24 24 95

vakanties@horizontvzw.be

Rap Op Stap Kantoren

Beringen

OCMW, Burgemeester Heymansplein 14, Beringen

Elke donderdag van 9u00 tot 12u00 en van 13u30 tot 17u00

beringen@rapopstap.be

Bilzen

Sociaal Huis, Hospitaalstraat 15, Bilzen

Elke maandag van 9u00 tot 12u00 en van 13u00 tot 16u00

bilzen@rapopstap.be

Dilsen-Stokkem

Administratief centrum, Europalaan 25

Elke eerste vrijdag van de maand van 9u00 tot 12u00

Sociaal huis, Arnold Sauwenlaan 80

Elke eerste vrijdag van de maand van 13u00 tot 16u00

maasland@rapopstap.be

Genk

Ontmoetingscentrum de Sfeer, Grotestraat 32, Genk

Elke oneven donderdag van 9u00 tot 12u00 en van 13u00 tot 16u00

Campus O3, Jaarbeurslaan, Genk 19, Genk

Elke even donderdag van 9u00 tot 12u00 en van 13u00 tot 16u00

genk@rapopstap.be

Hasselt

Welzijnscampus, A.Rodenbachstraat 29/6, Hasselt

Elke woensdag van 9u00 tot 12u00 en van 13u00 tot 16u00
Elke eerste woensdag van de maand van 9u00 tot 12u00 en van 13u00 tot 18u30

hasselt@rapopstap.be

Lanaken

Gemeentehuis, Jan Rosierlaan 1, Lanaken

Elke even woensdag van 13u30 tot 16u00

maasland@rapopstap.be

Lommel

Toeristische dienst, Dorp 14, Lommel

Elke vrijdag van 9u00 tot 12u00 en van 13u00 tot 16u00

lommel@rapopstap.be

Maasland

Sociaal Huis, Binnenhof 2, Maasmechelen

Elke woensdag van 9u00 tot 12u00

maasland@rapopstap.be

Riemst

OCMW, Paenhuisstraat 15, Riemst

Elke eerste donderdag van de maand van 9u00 tot 11u30 en van 13u30 tot 16u00

riemst@rapopstap.be

Sint Truiden

Sociaal Huis, Clement Cartuyvelsstraat 12, Sint Truiden

Elke dinsdag van 13u00 tot 18u30

sinttruiden@rapopstap.be

Tessenderlo

Cultuurhuis Het Loo, Vismarkt z/n, Tessenderlo

Elke even maandag van 9u00 tot 12u00 en van 13u00 tot 16u00

tessenderlo@rapopstap.be