Rap Op Stap Limburg

Telefoon

011 23 24 95

Email

info@rapopstap.be

Themavakanties en Reispakketten

Telefoon

011 24 24 95

Email

vakanties@horizontvzw.be

Beringen

Openingsuren

mogelijkheid tot afspraak elke donderdag tussen 9u en 16u

Adres

OCMW, Burgemeester Heymansplein 14, Beringen

Email

beringen@rapopstap.be

Bilzen

Openingsuren

Mogelijkheid tot afspraak elke maandag tussen 13u en 16u

Adres

Sociaal Huis, Hospitaalstraat 15, Bilzen

Email

bilzen@rapopstap.be

Dilsen-Stokkem

Openingsuren

Mogelijkheid tot afspraak elke eerste vrijdag van de maand

Adres

Tussen 9u en 12u Bibliotheek, Koning Boudewijnplein 3

tussen 13u en 15u, Sociaal Huis, Arnold Sauwenlaan 80

Email

maasland@rapopstap.be

Genk

Openingsuren

mogelijkheid tot afspraak elke donderdag tussen 9u en 16u

Adres

Even weken: Campus O3, Jaarbeurslaan 19

Oneven weken: De Sfeer, Grotestraat 32, Genk

Email

genk@rapopstap.be

Hasselt

Openingsuren

mogelijkheid tot afspraak elke woensdagen tussen 9u en 16u en elke eerste woensdag van de maand tot 18u30

Adres !! Nieuwe Locatie !!

Welzijnscampus, ingang A, A.Rodenbachstraat 20, Hasselt

Email

hasselt@rapopstap.be

Lanaken

Openingsuren

mogelijkheid tot afspraak alle even woensdagen tussen 13u en 16u

Adres

Gemeentehuis, Jan Rosierlaan 1, Lanaken

Email

maasland@rapopstap.be

Lommel

Openingsuren

Mogelijkheid tot afspraak elke vrijdag tussen 9u en 16u

Adres

Toeristische dienst, Dorp 14, Lommel

Email

lommel@rapopstap.be

Maasmechelen

Openingsuren

mogelijkheid tot afspraak alle woensdagen tussen 9u en 12u

Adres

Sociaal Huis, Binnenhof 2, Maasmechelen

Email

maasland@rapopstap.be

Riemst

openingsuren

Mogelijkheid tot afspraak elke eerste donderdag van de maand tussen 9u en 16u

adres

OCMW, Paenhuisstraat 15, Riemst

email

riemst@rapopstap.be

Sint-Truiden

openingsuren

Mogelijkheid tot afspraak elke dinsdag tussen 13u en 18u30

adres

Sociaal Huis, Clement Cartuyvelsstraat 12, Sint Truiden

email

sinttruiden@rapopstap.be

Tessenderlo

openingsuren

Mogelijkheid tot afspraak alle even maandagen tussen 9u en 16u

adres

Cultuurhuis Het Loo, Vismarkt z/n, Tessenderlo

email

tessenderlo@rapopstap.be

Schuiven naar boven